BİZ KİMİZ?

Hosting Çözümleri Bilişim Hizmetleri yılların verdiği tecrübe ve birikimi ile Bireysel ve Kurumsal Bilişim Çözümleri sunabilmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Bir hizmet sektöründe her zaman ve her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelir prensibini ve dürüst yaklaşımın gerekliliğini ilk ilkelerimiz olarak görüp, müşterilerimizin taleplerine hem fiyat bakımından en uygun hem de ihtiyaçlarına en etkili çözümleri sunabilmek için alanında tecrübeli ekibimizle 365 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

İçinde bulunduğumuz çağda, bilginin öneminin giderek arttığı ve teknolojinin kaçınılmaz ilerlemesini öne çıkaran yeni bir dönemin başladığı herkesçe kabul edilen bir gerçektir. İnternet ile birlikte bilgiye sınırsız erişebilme olanağı, insanların gelişmesine ve yeni ufuklar peşinde yürümesine imkan sağlamıştır. Oluşan bu yeni durumla, bizler de kurulduğumuz ilk günden bu yana sürekli değişen dünyada ve giderek artan rekabet ortamında teknolojinin bizde bıraktığı tüm birikimleri kullanarak insanlığa ve siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Tüm bu başarılarımızın altında 7 yıldan fazla hizmet tecrübemiz ve geniş müşteri portföyümüz yatmaktadır. Hosting Çözümleri  bir şahıs girişimcilik faaliyeti olarak kurulmuştur ve yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Sunucularımızın hepsi yurt dışındadır. Dünya çapında kiraladığımız yüksek performanslı Dedicated sunucular vasıtasıyla size hizmet vermekteyiz. Dünya çapında ana taşıyıcı internet hatlarına direk bağlı datacenter’lar ile calışmaktayız.

hostingcozumleri.com olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

hostingcozumleri.com ekibi olarak hedefimiz, sizlere en yeni teknolojiler ile kesintisiz hizmet vermektir. 

Kalite Politikamız Çözüm odaklı müşteri memnuniyeti yaklaşımı ile kesintisiz müşteri hizmeti sunmak.

Yüksek Performans Uygun Fiyat Linux Tabanlı Cloud Dedicated Server ile her zaman en yüksek performansı yakalarsınız!

%99.98 Erişilebilirlik Yüksek kaliteli sunucularımızla size %99.98 uptime oranını garanti ediyoruz

Gelişmiş Güvenli Radyo Hosting Gelişmiş WHMSonic Kontrol paneli sayesinde Radyo Hosting hizmetinizi yönetin.

24×7/365 Destek Tüm müşterilerimize 7/24 destek sağlamaktayız.

Gelişmiş Güvenli Web Hosting Host edilen tüm siteler DDOS koruma altındadır

NETWORK ALTYAPISI

Hizmet verdiğimiz tüm sunucularımız Fransa (ovh) ve Almanya veri merkezinde firmamıza özel olarak tahsis edilmiş kafesli alanda bulunmaktadır. Mevcut altyapı sayesinde sunucularımıza, yurt içi ve yurt dışından toplam 1 Gbps internet çıkışı ile güvenilir ve hızlı internet bağlantısı sağlamaktayız.  

YAZILIM ALTYAPISI

Hosting Çözümleri sunucuları üzerinde işletim sistemleri, hosting kontrol panelleri ve destek yazılımları olmak üzere birçok yazılım kullanılmaktadır. Kullandığımız yazılımların hepsi lisanslıdır. Lisanslı yazılım kullanılmasının en önemli avantajı yazılım güncellemelerinin devamlı olarak tedarik edilebilmesi ve teknik sorunlarda yazılım firmalarından alınan teknik destekdir. Bu avantajları en iyi şekilde kullanmaktayız.

Sunucularımızda Linux ve Windows işletim sistemleri yüklüdür.

Windows platform için Türkçe dilde ve kolay kullanım ara yüzüne sahip "Plesk", Linux platform için ise yine Türkçe olan "Cpanel" kontrol panelleri ile sunmaktayız..