Google Seo Nedir? Google Seo Nasıl Yapılır? Google Seo Size Ne Kazandırır?

Açılımı search engine optimization olan İngilizce kelimelerin karşılığı dilimize arama motoru optimizasyonu olarak çevrilmektedir. En çok Google arama motorunda uygulanan SEO diğer bir deyişle google ın gözüne girme çabasıdır. Arama sonuçlarında yukarıda görünebilmeyi Google belirli şartlara bağlamıştır ve bunları ise bize açıklamıştır. Google ın bu istekleri bazen karmaşık olabilmektedir belirlediği politikaları uyguladığımızı sandığımızda bile bazı püf noktaları kaçırmakta ve istediğimiz sonucu alamamaktayız bu sebeple bir seo uzmanının eli değmeden bu istekleri karşılamak zorlaşabilmektedir. Hosting Çözümleri ekibi olarak sizler için uzmanlarımız profesyonel SEO hizmeti vermektedir.

Seo sizlere ne kazandırır ?

Seo işlemlerinin yapılma amacı belirlenen strateji ve tekniklerle web sitenizin organik trafiğini artırmak, gelen ziyaretçilerden dönüşüm sağlama çabasıdır.  Rakiplerinizden yukarıda olabilmek için öncelikle arama motorlarının nasıl çalıştığını bilmek gerekmektedir. Bu doğrultuda en baş faktörler ise alakalı ve özgün içerikler ile olduğu gibi kalite en önemlileri arasında yer almaktadır. Bu liste uzayıp gitmektedir ve Google bu politikaları her yıl düzenlemektedir. Bu sebeple google’ın belirlediği kurallara göre web sitemizi şekillendirmek işletmeler için zor olabilmektedir. Sektörleri yakından tanıyan işletmemiz Sizlerden bu yükü alarak amaçladığınız kitleden en iyi dönüşümü almanız için gerekli tüm işlemleri yapmaktadır.

Anahtar kelimelerim önemi

Arama motorları kullanıcılara en alakalı sonucu göstermek için programlanmıştır. Bu sebeple Web sitemizde etkilemek istediğimiz kitleye göre anahtar kelime araştırması yapılmalı, kullanıcıların bizi daha kolay bulabilmeleri adına en alakalı içerikleri onlara vermeliyiz. Olası müşterilerimiz bizi nasıl arıyor hangi kelimeleri kullanıyor? Kendimize ilk soracağımız sorular bunlar olmakla beraber anahtar kelimelerin arama hacimleri rekabet ve sonuç getirmesi açısından en etkili kelimelerin doğru seçilmesi açısından araştırma yapılmalıdır. Hosting Çözümleri sizler için sektörünüze en uygun araştırmayı yapıp rakiplerinizi inceleyip size en kaliteli SEO hizmetini sağlamaktadır.